sobota, 28 listopada 2009

Wełna i koronka


Od jakiegoś czasu koronka zawładnęła moim umysłem. Kiedy dawno temu ujrzałam te oto koronkowe rajtki stwierdziłam, że muszę upolować coś podobnego. Niestety moje liczne wypady do galerii, małych kleparzowych sklepików oraz przeszukiwania allegro skończyły się niepowodzeniem. Pytając o koronkowe rajstopy albo spotykałam się z dziwną miną u sprzedawczyni albo z pokazaniem mi zwykłych kabaretek.Pewnego dnia podczas samotnej przechadzki po Galeri Krakowskiej wstąpiłam do niezawodnego H&M. Czekały tam na mnie piękne koronkowe legginsy. Legginsy??-pomyślałam. Dobra niech będą legginsy.

Kolejną rzeczą o której chciałabym napisać co nie co jest gruby, butelkowy, wełniany sweter. Oczywiście również wypatrzony w H&M. Oj długo nachodziłam się za odpowiedznią dla mnie wersją za-pupowego sweterka. Jednak i kolor i fason w 100% mi odpowiada. Ciekawy golf dzięki któremu można nosić go na kilka sposobów sprawił, że jest to jeden z ulubionych jesienno-zimowych wdzianek.

 

Ang: When I saw this lace tihgts I really wanted to have something similar. Unfortunately, I couldn’t find the ones I wanted in the shopping centers or small shops. Once, while on a lonely walk through the Cracow Gallery, I stopped in H&M. There, Isaw amazing lace leggings. But leggings??-I asked. Why not?
The second thing that I want to write about is a deep green, long, cotton sweater. I also bought it at H&M. I really love it's shape and colour. It's interesting because I can wear it in different ways. Now it's one of my favourite autumn-winter outfits.

sweater - H&M

leggins-H&M

deep pink tights- present

shoes-fresko

4 komentarze:

 1. bardzo fajnie wszystko ze sobą połączylaś :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W 100% zgadzam się oliwką. Sweter piękny i w połączeniu z koronkowymi rajstopami wygląda świetnie! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się ciekawe zestawienie butelkowej zieleni z borodowo-czarnym dołem rajstopowo-legginsowym:)
  Buty też mi wpadły w oko i bardzo fajnie, że są na obcasie!

  OdpowiedzUsuń